Ook daar heb ik een theorie over.- Maarten van Rossem
Als ik niet lees dan slaap ik – ik slaap alleen als ik niet lees.- Maarten van Rossem
De televisie maakt elk land tot een dorp.- Maarten van Rossem
In het algemeen is het zo dat vrijwel iedereen vrijwel altijd ongelijk heeft.- Maarten van Rossem

Speeldata Maarten van Rossem 2021-2022

Kaarten kunnen snel een eenvoudig besteld worden via de Nationale Theater Kassa

Plaats Theater Tijd Bijz. Telefoon kassa Website
okt-21
1 STADSKANAAL Theater Geert Teis 20.00 0599-631731 www.theatergeertteis.nl
8 WINTERSWIJK Theater De Storm 20.15 0543-519285 www.theaterdestorm.nl
26 DELFT Theater de Veste 20.15 015-2121312 www.theaterdeveste.nl
nov-21
3 ROERMOND Theater De Oranjerie 20.00 0475-391491 www.theaterhotelroermond.nl
13 ENSCHEDE De Kleine Willem 20.30 053-4858500 www.wilminktheater.nl
15 DEN BOSCH Theater aan de Parade 20.00 0900-3372723 www.theateraandeparade.nl
jan-22
14 PURMEREND Theater De Purmaryn 20.15 0299-432205 www.depurmaryn.nl
24 VENLO Theater de Maaspoort 20.15 077-3207207 www.maaspoort.nl
27 TILBURG Theaters Tilburg (concertzaal) 20.30 013-5432220 www.theaterstilburg.nl
feb-22
5 EINDHOVEN Parktheater Eindhoven 20.30 040-2111122 www.parktheater.nl
mrt-22
10 WINSCHOTEN Cultuurhuis De Klinker 20.15 0597-700270 www.indeklinker.nl
16 AMERSFOORT Flint theater | evenementen | congressen 20.15 033-4229229 www.flint.nl
18 GOOR De Reggehof 20.00 0547-284880 www.reggehof.nl
26 ALPHEN AAN DEN RIJN Theater Castellum 20.15 0172-429292 www.theatercastellum.nl
apr-22
1 LELYSTAD Agora theater en congrescentrum 20.15 0320-239239 www.agora-lelystad.nl
8 EMMELOORD Theater 't Voorhuys 20.15 0527-699907 www.theater-voorhuys.nl
14 VEGHEL Theater De Blauwe Kei 20.15 0413-342555 www.blauwekei.nl
22 GOUDA De Goudse Schouwburg 20.00 0182-513750 www.goudseschouwburg.nl
29 VENRAY Schouwburg Venray 20.15 0478-530999 www.schouwburgvenray.nl
mei-22
11 SCHIEDAM Theater aan de Schie 20.15 010-2467467 www.theateraandeschie.nl
12 AMSTELVEEN Schouwburg Amstelveen 20.00 020-5475175 www.schouwburgamstelveen.nl
17 ZOETERMEER Stadstheater 20.15 079-3427565 www.stadstheater.nl
20 VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal Vlaardingen 20.15 010-4340500 www.stadsgehoorzaal.nl
27 BLOEMENDAAL Caprera Openluchttheater 20.30 023-5250050 www.caprera.nu